Contact

Neem contact op met ons;

Ons adres;  Hofland 50  3641GG  Mijdrecht Tel. 0297-283063

Behalve per telefoon zijn wij ook per mail bereikbaar, hieronder volgt een opsomming van onze medewerkers en e-mail adressen.

Maar nog beter:

Wordt abonnee op onze website en stel uw vragen via het patiënten portaal, helemaal veilig en zonder openbaar internet verkeer.

Meld u aan via ons portaal https://www.drbeeker.nl/patientenportaal

 

 

Dr. Beeker                                      info@drbeeker.nl

Laurens van de Ridder                   laurens@drbeeker.nl

Rachid el Betar                              rachid@drbeeker.nl

Neslijan Orie                                  neslijan@drbeeker.nl

Bart Biallosterski                           bart@drbeeker.nl

Inge Renne                      inge@drbeeker.nl

De assistente                                  recept@drbeeker.nl

Jolande, praktijkondersteuner  jolande@drbeeker.nl

Fred, praktijkondersteuner  fred@drbeeker.nl

Denise, praktijkondersteuner GGZ denise@drbeeker.nl

Ellen, praktijkondersteuner GGZ ellen@drbeeker.nl

Marlous, praktjkondersteuner   marlous@drbeeker.nl

Of vul onderstaand contact formulier in;

Uw naam (verplicht)

Uw geboorte datum (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Voeg een file toe (Film of Foto)

Een vraagje tegen spam:

Velden die gemerkt zijn met een * zijn verplichte velden.